Informácie

Dôležitý oznam

Vďaka aktuálnym zmierňujúcim opatreniam bude Východoslovenská galéria opäť otvorená 20. 5. 2020. Momentálne intenzívne pracujeme na pripravovaných výstavách a rekonštrukcii interiéru budovy na Alžbetinej 22. Návštevníkom neponúkame len to, čo u nás mohli vidieť pred zatvorením. Otvorenie galérie bude sprevádzať sprístupnenie novej výstavy Ivan Šafranko – Krištof Kintera. Všetky cesty.

Tešíme sa na Vás 🙂

Tím Východoslovenskej galérie vám praje pokojné prežitie veľkonočných sviatkov. V tejto neľahkej dobe nás okolnosti možno odlúčili od priateľov a blízkych, no je dôležité nájsť si čas aj pre seba, spomaliť a uvoľniť prípadné nahromadené napätie. Využite tieto dni na relax a rodinnú pohodu.

Svadba vo VSG - prenájom historickej siene

Východoslovenská galéria ponúka k prenájmu historickú sieň na Hlavnej 27 za účelom sobáša a svadobného fotografovania. Kapacita siene je 150 miest (k dispozícii 150 stoličiek). Cena prenájmu je 100€ (sobáš); 20€ fotografovanie.

V prípade záujmu kontaktujte ekonomické oddelenie, pána Ing. Juraja Gacíka, emailom na gacik@vsg.skalebo telefonicky +421 55 68 175 15.

Bezbariérový vstup

Budova Východoslovenskej galérie na Hlavnej 27 disponuje bezbariérovým prístupom aj presunom medzi poschodiami (výťahom).

V galérii sú akceptované slovenské preukazy ŤZP, vstup pre ich držiteľov je bezplatný.

Budova Východoslovenskej galérie na Alžbetinej 22 nemá bezbariérový prístup.