Informácie

VSG otvorená aj počas sviatkov

Milí návštevníci, 

počas štátnych sviatkov 1. a 8. mája bude Východoslovenská galéria otvorená. Radi vás uvidíme na našich aktuálnych výstavách.

Tím VSG.

Východoslovenská galéria opäť otvorená

Na základe aktuálneho uvoľnenia opatrení (platného od 19. 4. 2021) bude Východoslovenská galéria od 20. 4. 2021 otvorená pre verejnosť. Poprosíme vás o dodržiavanie:

  • odstup 15 metrov štvorcových na jednu osobu,
  • preukázania sa negatívnym testom, podľa covid automatu
  • prekrytie horných dýchacích ciest respirátorom

Online obchod s možnosťou telefonickej objednávky a osobného odberu

Využite možnosť objednania si našich publikácií a darčekových predmetov prostredníctvom online obchodu VSG. Aktuálnu ponuku nájdete na tomto linku: https://vsg.sk/nezaradene/obchod-vsg/.

Tovar si objednáte prostredníctvom online formulára alebo telefonicky na čísle 0556817511 (od utorka do nedele 10:00 - 17:30) .

Zvoliť si môžete aj bezplatný osobný odber s vyzdvihnutím tovaru v sídle VSG na Hlavnej 27.

Oznam o uzatvorení

Milí návštevníci,

Východoslovenská galéria je na základe aktuálnych nariadení pre verejnosť zatvorená. Ostaňte zdraví a sledujte naše online aktivity.

Tím VSG

Svadba vo VSG - prenájom historickej siene

Východoslovenská galéria ponúka k prenájmu historickú sieň na Hlavnej 27 za účelom sobáša a svadobného fotografovania. Kapacita siene je 150 miest (k dispozícii 150 stoličiek). Cena prenájmu je 100€ (sobáš); 20€ fotografovanie.

V prípade záujmu kontaktujte ekonomické oddelenie, pána Ing. Juraja Gacíka, emailom na gacik@vsg.skalebo telefonicky +421 55 68 175 15.

Bezbariérový vstup

Budova Východoslovenskej galérie na Hlavnej 27 disponuje bezbariérovým prístupom aj presunom medzi poschodiami (výťahom).

V galérii sú akceptované slovenské preukazy ŤZP, vstup pre ich držiteľov je bezplatný.

Budova Východoslovenskej galérie na Alžbetinej 22 nemá bezbariérový prístup.