Informácie

Prenájom priestorov na Alžbetinej 22

Východoslovenská galéria ponúka na prenájom nebytové priestory o výmere 69,1 m². nachádzajúce sa na prízemí budovy súpisné číslo I./670, na Alžbetinej 22 v Košiciach na dobu neurčitú na kancelársky alebo komerčný účel.

Požadované minimálne mesačné nájomné je vo výške:
131,- Eur za m² ročne. K uvedenej sume za nájom nebytového priestoru sa pripočítajú režijné náklady na energetické médiá a služby. Záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať na adresu Východoslovenskej galérie, Hlavná 27, 040 01 Košice v uzatvorených obálkach so spiatočnou adresou záujemcu a označených heslom : „A22 PRENÁJOM PRIESTOROV – NEOTVÁRAŤ“. Posledný deň prijímania ponúk: 19. november 2021 do 12,00 hod.

Kompletné informácie nájdete v tomto dokumente.

VSG v režime OTP

Milé návštevníčky a návštevníci, od 4.10.2021 sa mení COVID – automat. Mesto Košice vstupuje do bordovej fázy – 2. stupeň ohrozenia.

Návšteva Východoslovenskej galérie je v režime OTP (očkovaní, testovaní, prekonali covid):  

  • dodržiavanie hygienických opatrení ROR /rúško – odstup- ruky, pri kapacite 15 m² na jedného návštevníka
  • odstup 2 metre
  • povinný respirátor v interiéri a rúško v exteriéri na hromadných sprievodných podujatiach s rozšírenými výnimkami a pri vzdialenosti do 2 metrov

Sprievodné podujatia Východoslovenskej galérie sú určené výlučne osobám v režime OTP- osoby, ktoré sú plne očkované, testované (od odberu PCR 72 a Ag testu 48 hodín),prípadne ochorenie COVID-19 prekonali za ostatných 180 dní.  

V prípade vzniku akútneho respiračného ochorenia je osoba povinná ostať v domácej izolácií. Rizikovým skupinám sa odporúča zvážiť účasť s výnimkou už zaočkovaných osôb.

Ďakujeme za pochopenie. Tešíme sa na vašu návštevu.

Online obchod s možnosťou telefonickej objednávky a osobného odberu

Využite možnosť objednania si našich publikácií a darčekových predmetov prostredníctvom online obchodu VSG. Aktuálnu ponuku nájdete na tomto linku: https://vsg.sk/obchod/.

Tovar si objednáte prostredníctvom online formulára alebo telefonicky na čísle 0556817511 (od utorka do nedele 10:00 - 17:30) .

Zvoliť si môžete aj bezplatný osobný odber s vyzdvihnutím tovaru v sídle VSG na Hlavnej 27.

Svadba vo VSG - prenájom historickej siene

Východoslovenská galéria ponúka k prenájmu historickú sieň na Hlavnej 27 za účelom sobáša a svadobného fotografovania. Kapacita siene je 150 miest (k dispozícii 150 stoličiek). Cena prenájmu je 100€ (sobáš); 20€ fotografovanie.

V prípade záujmu kontaktujte ekonomické oddelenie, pána Ing. Juraja Gacíka, emailom na gacik@vsg.skalebo telefonicky +421 55 68 175 15.

Bezbariérový vstup

Budova Východoslovenskej galérie na Hlavnej 27 disponuje bezbariérovým prístupom aj presunom medzi poschodiami (výťahom).

V galérii sú akceptované slovenské preukazy ŤZP, vstup pre ich držiteľov je bezplatný.

Budova Východoslovenskej galérie na Alžbetinej 22 nemá bezbariérový prístup.