Pre rodiny

Kreatívny labyrint – workshop pre rodiny s deťmi

Príďte si oddýchnuť s celou rodinou a zažiť bezprostredný kontakt s umením na vlastnej koži. Každá druhá nedeľa v mesiaci od 14.00 do 15.30.

Program je zostavený z návštevy výstavnej siene, kde sa deti zoznámia s autormi a dielami a dostanú výklad prispôsobený ich veku. Zážitok z výstavy sa potom v ateliéri pretaví do výtvorov, ktoré si deti samozrejme môžu odniesť domov.

Dieťa môže Kreatívny labyrint navštíviť len v sprievode rodiča. Rodič je za dieťa zodpovedný. Maximálna kapacita je 14 detí. Odporúčaný vek detí je od 4 do 12 rokov. Je potrebné nahlásiť vek účastníkov, aby sme dokázali vyhovieť vašim potrebám.

Pre prihlásenie na Kreatívny labyrint je nutné vopred kontaktovať oddelenie galerijnej pedagogiky (v piatok do 14:00 pred nedeľným workshopom): Mgr. Petra Filipiaková: filipiakova@vsg.sk filipiakova@vsg.sk/ 0905 615 032

Cena 4€ pre vaše dieťa (tretie dieťa v rodine a viac zdarma) / rodičia majú vstup zdarma.

VSG MINI

Kreatívny kurz pre našich najmenších návštevníkov a ich rodičov.
Prostredníctvom zážitkového vzdelávania, ktoré je ušité presne na mieru veku účastníkom (1,5 - 3), sa zameriavame na rozvoj ich jemnej motoriky, symbolického myslenia, poznávacích schopností, a zoznamovania sa s umením.
Kurz pozostáva zo siedmich stretnutí, termíny sú navrhnuté tak, aby sa návštevníkom zabezpečili pokojné a pohodlné strávenie kreatívnych chvíľ v redizajnovaných priestoroch galérie.

Cena celého kurzu VSG mini je 55 € na dieťa.

Viac informácií sa dozviete na emailovej adrese filipiakova@vsg.sk alebo telefónnom čísle 0905 615 032.
Zmena programu je vyhradená.

Na aktuálny kurz je možné sa prihlásiť do 30. 9. 2020.