Doma s VSG – kreatívne úlohy a návody

Pre všetkých, ktorí chcú voľný čas doma stráviť aj pri tvorivej činnosti, sme vytvorili platformu Doma s VSG, ktorú budeme pravidelne dopĺňať rôznymi nápadmi. Kreatívne úlohy a tipy sú rozdelené podľa veku.

VSG mini je participačný program zameraný na rozvoj jemnej motoriky, symbolického myslenia, poznávacích schopností, a to všetko prostredníctvom zážitkového vzdelávania a zoznamovania sa s umením. Je určený najmladším návštevníkom galérie od 1,5 do 3 rokov a ich rodičom.

Úlohy a nápady Kreatívneho labyrintu sú vytvorené pre všetkých predškolákov a školákov, ktorí majú radi naše pravidelné programy. Tipy sú podané ľahkou, zábavnou formou a sú určené pre deti od 4 do 12 rokov. Niektorí z vás to zvládnu sami a iní s pomocou starších súrodencov alebo rodičov, nezabudnite sa nám svojimi výtvormi pochváliť.

Kategória VSG Cool je zameraná pre mladých ľudí od 13 - 19 rokov. Je pre všetkých, ktorí sa neboja kreatívne vyjadriť svoj názor, radi niečo vyrábajú, objavujú a chcú sa dozvedieť ešte niečo viac.

Fotogalérie zaslaných prác do súťaží VSG a výtvorov, ktoré vznikli podľa kreatívnych úloh. Všetko čo doma vytvoríte, nezabudnite odfotiť a poslať na FB: Kreatívny labyrint alebo mailom na: filipiakova@vsg.sk