Hľadáme dobrovoľníkov

Gabriela Zigová - finalistka ceny Oskára Čepana, ponúka príležitosť zapojiť sa do jej umeleckého projektu, ktorý sa uskutoční v priestoroch Východoslovenskej galérie v Košiciach v mesiaci november. V rámci inštalácie na výstave finalistov bude vytvorená živá socha pozostávajúca z davu 40 až 60 ľudí.

Dátumy:
Generálka, bez verejnosti + natáčanie 3.11. 11.00 - 18.00
Vernisáž + verejnosť. 8.11 . 17.00 - 20.00
Komentovaná prehliadka s porotou 28.11 . 12.00-15.00 (čas sa môže ešte zmeniť)
Slávnostný ceremoniál + verejnosť 29.11 . 17.00 - 20.00

Nie je nutné zúčastniť sa všetkých termínov - v prípade záujmu prosím napíšte ktorý z daných termínov Vám vyhovuje. Počas nácviku aj všetkých akcií bude zabezpečený catering pre všetkých účinkujúcich.
Čo je pre nás teraz dôležité, je mať predbežne potvrdené dané množstvo ľudí, aby sme vedeli s kým môžeme rátať.

V prípade záujmu sa môžete nahlásiť prostredníctvom emalilu na gabriela.zigova@gmail.com alebo travnickova.annamaria@gmail.com

Gabriela Zigova je slovenská umelkyňa pôsobiaca v Bratislave a v Londýne. Vyštudovala naVŠVU v Bratislave v ateliéri Ilony Németh. Vo svojej práci prepája súčasné umenie s kultúrnymi a politickými aférami. Využitím asociatívnych spojení a symbolických niekedy minimalistických
umeleckých gest preskúmava a odhaľuje konkrétne spoločenské situácie. Jej spôsob vyjadrovania je buď fotografia, performance, site-specific alebo interaktívna inštalácia.
Portfólio:
https://drive.google.com/file/d/1ZHdCb8cbkwywf8W8k-xU0PZWL6lk0Jgz/view?usp=sharing

Comments are closed.