Pracovná ponuka

Východoslovenská galéria hľadá do svojho tímu nového člena - recepčného/ recepčnú. Životopisy a požadované dokumenty môžete zasielať do 30.9.2019 emailom na mackanicova@vsg.sk.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- priama komunikácia s návštevníkmi
- aktívny predaj katalógov a reklamných predmetov
- peňažná zodpovednosť, práca s pokladňou
-  úzka spolupráca s odbornými zamestnancami Východoslovenskej galérie

Zamestnanecké výhody, benefity
- zamestnanie v stabilnej kultúrnej organizácii
- dynamický a priateľský kolektív
- bezplatný vstup na výstavy a programy Východoslovenskej galérie
- firemné akcie a aktivity
- zamestnanecké oblečenie

Požiadavky na zamestnanca
Vzdelanie
stredoškolské s maturitou, vysokoškolské vzdelanie I. stupňa (uprednostnení budú absolventi umeleckých a humanitných odborov)
Znalosť cudzieho jazyka
anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- komunikatívnosť
- prozákaznícky prístup
- príjemné vystupovanie
- zodpovednosť
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- zodpovednosť a spoľahlivosť pri plnení úloh
- počítačové znalosti MS Office (Excel, Word, Outlook)
- skúsenosti s prácou s pokladňou výhodou
- predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme
- bezúhonnosť

Počet rokov praxe
nie je podmienkou

Požadované doklady
- žiadosť
- motivačný list
- profesijný štruktúrovaný životopis
- kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní
- písomný súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre účely oznámeného voľného pracovného  miesta podľa zákona č. 122/2013 Z. z.

Platové podmienky
- podľa Základnej stupnice platových taríf zamestnancov vo verejnom záujme v zmysle nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., platový stupeň 3 v závislosti od rokov praxe.

Comments are closed.