VSG mini – program pre najmenších

Milí rodičia, 

Východoslovenská galéria spúšťa štvrtý ročník obľúbeného programu pre rodičov na materskej dovolenke s deťmi od 1,5 do 3 rokov. Program je zameraný na rozvoj jemnej motoriky a poznávacích schopností prostredníctvom kreatívnych a zážitkových podnetov. Prvé zoznamovanie sa s umením prebehne 17. apríla 2023.

Čaká vás osem stretnutí v našom ateliéri, ktorý je prispôsobený potrebám tých najmenším. Neminú vás ani prehliadky výstav spojené s krátkymi hrami pre deti. Pre všetkých účastníkov bude prichystané malé občerstvenie, pripravený bude aj pult na prebaľovanie a nočník na toaletách.  

Kurz bude prebiehať raz týždenne od 10.00 do 11.30, vo vybraných termínoch navrhnutých tak, aby sme vám zabezpečili čo najpohodlnejšie strávenie spoločných kreatívnych chvíľ. Cena celého kurzu VSG mini je 70€ na dieťa. Na kurz je potrebné sa prihlásiť minimálne do 31. marca mailom na adresu filipiakova@vsg.sk  

Kapacita je obmedzená. Každý účastník obdrží organizačné pokyny. Deti môžu kurz VSG mini navštíviť len v sprievode rodiča. Rodič je za dieťa zodpovedný.

Zmena programu je vyhradená. 

Comments are closed.